متن خبر

برگزاری کارگاه های تخصصی توسط آنابیز در حاشیه یازدهمین جشنواره نانو

آنابیز با همکاری ستاد فناوری نانو ، سه کارگاه‌ تخصصی را در حوزه علوم آزمایشگاهی و فناوری نانو با حضور اساتید مجرب از ۲۱ الی ۲۴ مهرماه سال جاری هم‌زمان با یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو برگزار می‌کند.
تاریخ : 1397/07/03 تعداد بازدید : 358

آنابیز به عنوان اولین پلتفرم جامع آزمایشگاه های کشور با همکاری ستاد فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سه کارگاه‌ تخصصی را در حوزه علوم آزمایشگاهی و فناوری نانو با حضور اساتید مجرب از ۲۱ الی ۲۴ مهرماه سال جاری هم‌زمان با یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران، سالن خلیج فارس برگزار می‌کند.

لازم به ذکر است با مساعدت ستاد فناوری نانو، کلیه مخاطبین عزیز آنابیز می توانند با استفاده از کد Anabizz97  در هنگام ثبت نام در سایت ایوند، از ۸۵ درصد تخفیف ویژه برای ثبت نام در هر یک از سه کارگاه زیر بهره مند شوند.

 

1.jpg

 

 

نخستین کارگاه با عنوان معرفی روش های استاندارد شناسایی و تعیین مشخصات نانو مواد، ۲۲ مهر از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۲:۳۰ در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی با سخنرانی جناب آقای دکتر سهرابی جهرمی برگزار خواهد شد.

برا ی ثبت نام در این کارگاه لطفا اینجا کلیک کنید.

 

 

w-2.jpg

 

کارگاه دوم با عنوان آموزش ایمنی، بهداشت و مدیریت پسماند نانومواد، نیز در همین تاریخ و از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۶:۳۰ در سالن خلیج فارس و با سخنرانی سرکار خانم دکتر جعفر نژاد برگزار خواهد شد.

برا ی ثبت نام در این کارگاه لطفا اینجا کلیک کنید.

 

w-3.jpg

 

و اما کارگاه سوم با عنوان آشنایی با روش استاندارد آزمون مشخصه یابی نانو مواد با استفاده از پراکندگی نور پویا(DLS) و تحلیل نتایج آزمون در تاریخ ۲۳ مهر از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در سالن خلیج فارس و با سخنرانی جناب آقای مهندس قرایلو برگزار خواهد شد.

برا ی ثبت نام در این کارگاه لطفا اینجا کلیک کنید.